» Fragman İzle

Yayınlanma Zamanı: 2012-03-02 08:29:04

Fragman İzle |  görsel 1


 

Türkiye'de dizi sektörünün gelişmesiyle birlikte bundan en çok etkilenen şüphesiz fragman sektörü olmuştur. Her gün binlerce kişinin dizi ve film fragmanlarını bir an önce seyredebilmek için arama motorlarını kullandığını biliyoruz.

Fragman sektörünün gelişmesiyle birlikte sosyal medyanın da kullanımı arttı. Sosyal medya sayesinde yayınlanan bir fragman çok kısa sürede ilgili dizinin veyahut filmin fanlarına ulaşıyor. Böylece dizi ve film sektöründeki bir çok yapımında tanıtımına destek sağlanmış oluyor.

Yerli ve yabancı bir çok dizinin tanıtımına katkı sağlaması amacıyla "Fragman Fan" sloganıyla bir fragman sitesi kurulmuş olup, o gün yayında olan dizilerin ve vizyona girecek olan filmlerin fragmanlarını HD (High Definition) farkıyla yayınlamaktadır.

Fragmanfan.com sitesinde ayrıca dizi, film ve çeşitli etkinliklikler ile ilgili son dakika gelişmelerine ulaşmakta mümkün, dizi fragmanları arayışında olan kişiler için günlük takip edebilecekleri bir site.

Sinema ile ilgiliyiz diyorsanız sizin için de yine HD kalitesinde film fragmanları da mevcut. Ayrıca filmlerin tanıtımları ve oyuncuları da zaman zaman eklenmektedir.

Fragman farkını yaşamanız dileğiyle..


Yorumlarınızı Bizimle Paylaşmayı Unutmayınız.

Duyuru
Sitemizde güncelleme çalışmaları devam etmektedir.
Görüş Ve Önerilerinizi Burda Bizimle Paylaşabilirsiniz.


Pvp Serverler metin2 pvp serverler Metin2 indir