» Crank (Tetikçi) Full Turkce izle

Yayınlanma Zamanı: 2011-06-12 07:26:00Tetikçi / Tetikçi 1 filmini izle, Crank / Crank 1 / Jason Statham Filmini Online izleyin, Tetikçi / Tetikçi 1 full online seyret full izle, Crank / Crank 1 / Jason Statham filmi online izle, Tetikçi / Tetikçi 1 sinema full HD izle, Tetikçi / Tetikçi 1 film izle, Crank / Crank 1 / Jason Statham filmini direk izle, Tetikçi / Tetikçi 1 Filmi seyret full, Tetikçi / Tetikçi 1 Filmini bedava izle, Film Crank / Crank 1 / Jason Statham hd izle
IMDB Puanı 7.1/10 "Bu Filmi Tavsiye Ediyoruz.."
Gösterim Tarihi : 1 Eylül 2006
Tür : Aksiyon
Yönetmen : Mark Neveldine Brian Taylor
Senaryo : Mark Neveldine , Brian Taylor
Görüntü Yönetmeni : Adam Biddle
Müzik : Paul Haslinger
Yapım : 2006, ABD
Oyuncular
Jason Statham (Chev) , Efren Ramirez (Kaylo) , Amy Smart (Eve) , Dwight Yoakam (Doc Miles) , Glenn Howerton (Dr. Ankleson) , Onlineizleyin.blogspot.com, Nina Kaze (Cleopatra) , Reno Wilson (Orlando)
Filmin Konusu
Tetikçi Chev Chelios, kız arkadaşı Eve ile birlikte yeni bir hayata başlamaya ve artık adam öldürmeyi bırakmaya karar verir. Bu kararı aldıkları gecenin sabahında, Chev'i çok kötü bir süpriz beklemektedir. Vücuduna, gece uykusunda zehir enjekte edilmiştir ve hayatta kalabilmesinin tek yolu ise bir an evvel panzehiri bulmaktır. Ama bir yandan da, zehrin kalbini durdurma sürecini uzatmasını sağlayabilmek için adrenalin düzeyini sürekli yukarıda tutmak zorundadır.
Chelios, son nefesini vermeden kendisine bunu yapan kişileri bulup intikam almak için sokaklara dökülürken bir yandan da, karşısına çıkan insanlara zarar vermekten çekinmez. Hem panzehiri hem düşmanlarını bulmak, hem de adrenalin seviyesini düşürmemek için sürekli gerilim halinde olmak zorundadır.
Brian Taylor, yönetmenlik koltuğunu bir başka genç yönetmen Mark Neveldine ile paylaşıyor. İki genç yönetmenin bu ortak çalışmasında, insanın hayatta kalabilmek uğruna yapabileceklerinin sınırı tartışılıyor...iyi seyirler diliyoruz..
 

1. İZLEME SEÇENEĞİ:

(EN HIZLI ALTERNATİFTİR!!!)
 

 


 


Yorumlarınızı Bizimle Paylaşmayı Unutmayınız.

Duyuru
Sitemizde güncelleme çalışmaları devam etmektedir.
Görüş Ve Önerilerinizi Burda Bizimle Paylaşabilirsiniz.


Pvp Serverler metin2 pvp serverler Metin2 indir